رییس سازمان ملی استاندارد ایران: توسعه صنعت خودروی کشور امیدوار کننده است

شریعتی در جمع مدیران گروه خودروسازی سایپا گفت: درک می کنیم که تحریم های ظالمانه ، صنعت خودروسازی کشور را با موانع زیادی مواجه کرده اما این شرایط ناعادلانه نمی تواند مجوزی برای چشم پوشی از حقوق شهروندان باشد.

غلامرضا شریعتی، در بازدید از گروه خودروسازی سایپا به دستاوردهای این مجموعه صنعتی در طراحی پلتفرم های جدید و ارایه محصولات متنوع اشاره کرد و گفت: رشد و توسعه در شرکت سایپا شتاب گرفته که مرهون تلاش بی وقفه همه مهندسان و متخصصان  برای تولید و ارائه محصولات جدید است.
شریعتی صنعت خودرو را بخش غیر قابل انکار در زندگی مردم توصیف کرد و گفت: سا

زمان استاندارد به عنوان نهادی حاکمیتی باید درکنار حمایت از تولید ملی، حقوق مردم را استیفا و از آن صیانت کند.

شریعتی، استانداردهای ۸۵ گانه را رعایت حداقل ها در تولید دانست و افزود: انتظار داریم خودروسازان فراتر از این مقررات پیش روند و سازمان استاندارد نیز نهایت همکاری و حمایت را از تولید داخلی به عمل خواهد آورد.
شریعتی با بیان اینکه سابق بر این فقط یک محصول پراید معرف سایپا بود گفت: هم اکنون این مجموعه صنعتی با مدیریت صحیح، تکیه بر دانش و  بهره مندی از نیروهای متخصص وارد مسیر نوگرا و تحول گرا شده و حرکتی شتابان رو به توسعه و پیشرفت دارد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران، بر تکمیل مراکز تست خودرو تاکید کرد و گفت: در صورت ایجاد تست تصادف، مراکز تست خودرو تکمیل می شود و دیگر نیازی به ارسال خودرو به خارج از کشور برای انجام تست نیست.

منبع:http://isiri.gov.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *